Jdi na obsah Jdi na menu
 


http://8.uploadhouse.com/fileuploads/1773/1773786adea3fc64a9573b40d7873c4b6002c3e.jpg

Nemůžu vás ošidit o nový článek a představuji vám nový seriál kde se podíváme ne všech šestnáct týmů co se letos šampoinátu zúčastní. A začínám týmem,který vzhledem k mým kořenům pro mě hodně znamená a to Francií.

Trenérem Francie je Raymond Domenech,který tým převzal po neúspěšném Euru v roce 2004 a s týmem před dvěmi lety dokráčel až do finále MS kde Francie nestačila na penalty. Poté odešlo  pár významných hráčů a byl  tu nový úkol postavit nový tým. Ten se tvořil také z hráčů,kteří se zůčastnili jako mladící vítězného Eura 200 a momentálně jsou z nich mazáci. Nicméně trenér Domenech nezapomíná také na dravé mládí a v týmu na závěrečný šampionát by se mohli objevit i Lyonský Karim Benzema s Marseillským Samirem Nasrim. Brankář Gregory Coupet opět nemá nic jistého na MS mu post jedničky vyfoukl Fabien Barthez a momentálně mu šlape na paty Mickael Landreau trojkou pravděpodobně bude Sebastien Frey.

 

Přece jen by se nějaká vada na kráse u trenéra Francie našla a to, že mu příznivci galského kohouta nemůžou přijít na jméno díky, protože Euro budou sledovat z televize dvě velké hvězdy Francie z let minuklých Robert Pires a David Trezeguet ač se Piresovi ve Villarealu dařilo je už celkem starý to se dá pochopit, ale super střelce Juventusu Turín Domenech nemusí a pravděpodobně ho na Euro neveme

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář